+421 905 123 456 SWm3 kontaktný telefón
info@swm3.sk SWm3 kontaktný e-mail

Servis produktů zdravotní a medicínské techniky

Většina výrobců, které firma SWm3, spol. s r.o. zastupuje je držitelem certifikátu ISO 9001, který automaticky váže i autorizované organizace jako při prodaji tak i při vykonávaní servisních prací. Všechny výrobky prošli u výrobců komplexem povinných testů a zkoušek a jsou vybaveny mezinárodně uznávanými atestmi a certifikáty. V ČR mají platný certifikát nebo „Prohlášení o shodě“ vystavené dovozcem.


Záruční servisní podmínky jsou obvykle předmětem kupní smlouvy (zpravidla 2 roky na přístroje), po uplynutí záruky dodavatel a výrobce garantuje pozáruční servis (do konce životnosti přístroje – t.z.. do doby ekonomického odpisu) za běžných obchodních podmínek.


Kontakt na vedoucího oddělení servisu SWm3

Miloš Urban: +420 603 217 054


Cosmedico Medizintechnik

Dlouhá léta jsme zastupovali společnost COSMEDICO Medizintechnik WS-Schweninngen s nabídkou produktů s oblasti fototerapeutické léčby. Dnes již tato společnost neexistuje, ale všechny výrobky, které byly na český trh dodané nadále servisujeme a dodáváme k nim náhradní díly a příslušenství. Jedná se konkrétně o tyto produkty:


Schmitz u. Söhne GmbH & Co. KG

Společnost Schmitz u. Söhne GmbH & Co. KG nabízí širokou paletou produktů jako jsou: operační stoly OPX, gynekologické a urologické zákrokové a vyšetřovací křesla medi-matic a Arco, vyšetřovací lehátka a porodnické postele, medicínský mobiliár jako stolky, skřínky, infúzní stojan, otvírač ampulí, židle, misky, ohřívače a mnoho dalšího.
V produkci spološnosti Schmitz přibyly v posledních letech nové produkty, které se prodávají na jejich stránce, ale existují i ​​starší, které již na jejich stránce nejsou, ale stále se používají a naše společnosti je servisuje. V dohledné době doplníme seznam těchto produktů.


Schmitz u. Söhne GmbH & Co. KG